• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Дистанційне навчання

Про запровадження дистанційної роботи
на період карантину

Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», наказу МОН № 406 від 16.03.2020 року «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19»

НАКАЗ ДИРЕКТОРА ПО ШКОЛІ:

1. Всім учасникам освітнього процесу в межах компетенції на період карантину забезпечити:

- дотримання заборони проведення освітніх, культурних, спортивних та інших масових заходів та відвідування закладу освіти;

- проведення інформування здобувачів освіти щодо заходів профілактики, проявів хвороби та дій у випадку захворювання;

- проведення у закладі освіти профілактичних та дезінфекційних заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19;

- відтермінування проведення атестації працівників закладу освіти та проведення засідань відповідних атестаційних комісій;

- припинення відряджень працівників, окрім випадків нагальної необхідності та за попереднім погодженням з керівництвом;

- листування шляхом використання системи електронної взаємодії або шляхом надсилання сканкопій листів на електронні адреси: v.osnytsia-school@ukr.net , kvb.vita@gmail.com .

2. Педагогічним працівникам школи на період карантину забезпечити:

2.1. Виконання освітніх програм, зокрема шляхом організації освітнього процесу із використанням дистанційної роботи передбаченої з умов закладу, що не передбачає відвідування закладів освіти її здобувачами, та у виняткових випадках шляхом ущільнення графіку освітнього процесу, а також виконання працівниками закладу освіти іншої роботи (організаційно-педагогічної, методичної тощо).

2.2. Запровадження з 16 березня 2020 року гнучкого (дистанційного) режиму роботи працівникам закладу освіту відповідно до Методичних рекомендацій щодо встановлення гнучкого режиму робочого часу, затверджених наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 04 жовтня 2006 року № 359:

- педагогічним працівникам з с. Заріччя та с. Мала Осниця , які не мають можливості з доїздом можуть працювати вдома;

- педагогічним працівникам із с. Велика Осниця, які не потребують підвозу, працюють згідно графіка.

2.3. Обмеження направлення здобувачів освіти та працівників у поїздки по території України та за кордон; не проводити екскурсійні поїздки.

3. На період карантину адміністрації школи: - скасувати або відтермінувати проведення запланованих нарад; - забезпечити проведення робочих нарад, надання інформації працівниками та батькам за допомогою доступних засобів відеозв'язку та телекомунікацій; - призупинити проведення особистого прийому громадян; - Застуупнику директора з НВР Кузьміч Н.В. відповідати за опрацювання вхідної кореспонденції, що надходить через офіційні електронні адреси.

Освітня діяльність учнів на час проведення карантинних заходів здійснюється самостійно (або під контролем батьків) згідно навчальних планів та календарних планів затвердженим закладом освіти.
За змінами у розкладі вивчення навчальних предметів слідкуйте у розділі сайту Дистанційне навчання закладці Діяльність учнів відповідного класу.
Відповідну інформацію також можна знайти в освітніх групах в соціальній мережі Facebook, посилання на які є у закладках класів розділі сайту Дистанційне навчання.
Взаємодія учнів (батьків учнів чи осіб що їх заміняють) з педагогічними працівниками що працюють у дистанційному режимі здійснюється засобами мережі Інтернет або у телефонному режимі.

Контактна інформація для комунікації з вчителями знаходиться в розділі сайту Дистанційне навчання закладці Діяльність учнів відповідного класу.

Кiлькiсть переглядiв: 489

Коментарi